loading

Tikroji Vyčio vėliava 100×200 cm

Balsuoti gali tik prisijunge vartotojai!
Tikroji Vyčio vėliava 100×200 cm
Tikroji Vyčio vėliava 100×200 cm
img

PAKUOTĖ:

  • kaina 30,00 €

30,00 €

Galima atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis

KOVO - 11 osios LIETUVA ir VYTIS
VYTIS - herbas, VYTIES vėliava yra šimtmečius siekiantys, Lietuvos praeitį simbolizuojantys istoriniai hieraldiniai ženklai, simboliai.
Šią vėliavą , purpuro spalvos lauke su baltu Vytimi, Lietuva turėjo jau 600 metų. Ją žinojo visa kilmingoji Europa, pradedant nuo Romos imperatorių ir baigiant smulkiaisiais bajorais... Naujausiomis rastomis žiniomis VYTIS yra minima ir aprašyta 425 m. Filostorgijaus "Pradžios knygoje". Antikinis Kaunius yra dabartinėje Italijoje, Adrijos jūros pajūryje, Ancona uoste!
"Pasaulį valdo simboliai, o ne žmonės ir įstatymai" - įžymusis mąstytojas Konfucijus.
Atkūrus nepriklausomybę 1990-03-11, buvo įteisintas kaip oficialus Lietuvos valstybės istorinis herbas VYTIS - Baltasis Sidabrinis raitelis, kurio pagrindu tapo lietuvių skulptoriaus Juozo Zikaro 1925 m. monetoms sukurtas VYČIO atvaizdas, geriausiai atspindėjęs tikrąją VYČIO - Tėvynės gynėjo ištikimybę, jėgą, drąsą teisingumą, nuojautą ir išmintį - esmę! Sidabrinis raitelis su Žalvario papuošimais! Žaliasis dažnis - mūsų gimtosios kalbos dažnis. Žalvaris - žalį varanti jėga. Tai gimtosios kalbos atpažinimo raktas!
VYTIES herbas, VYTIES Vėliava - suverenios, savavaldės, laisvos Valstybės ir tautos ženklas, šventas Valstybės simbolis, puikiai iliustruoja Lietuvos - garbingos, drąsios šalies įvaizdį.
Vyties Vėliava, ne tik atspindi tautos charakterį, bet ir nusako ateities vizijas!
Ne politikai lemia, bet Tauta nusprendžia, kad ji Valstybė. Turime suprasti ir tikėti, kad Lietuvių Tauta turi galią spręsti savo Valstybės klausimus. Mes patys atsakingi už savo vidinį pasaulį, savo vidinį aš. AŠ - šeimininkas, aš - karalius ir pats sprendžiu!
Negalime leisti būti veikiami!
Ženklai - simboliai yra negailestingi - jie spinduliuoja tą dvasią, tą esmę, kuriai iš tiesų atstovauja. Ir reikia nemažai jėgų ir pastangų, norint jų spinduliavimui atsispirti, nuolat jį kaip nors sau išaiškinti. Mums įvestos svetimos mūsų kilčiai AUKSINĖS/MĖLYNOS, GELTONOS/MĖLYNOS spalvų deriniai, kuria mums kenksmingą energetiką. Tai yra Asmenybių ARDOS, IŠVARTOS, BUKINIMO, PAVERGIMO, IŠSIGIMIMO ypatybes kurianti šių spalvų jėga.
Valstybės simboliai rodo Valstybės Kilmę/Kiltį Visatos atskaitos sistemoje, bet ne buitinę prasmę. Saikų matai yra galinga Jėga. Pagal Protėvių paliktą Tikėjimo matematinę sistemą, vėliavos matuojamos santykiu 2:1, kuria stiprų Darnos, susitelkimo energetinį lauką. Tai yra mūsų Kilties pamatai. Kitų išmatavimų vėliavos pas mus neturi galios, nes neatitinka Visatos dėsnių!
Mums mūsų Protėviai paliko tauraus gyvenimo priesaką ir nuorodą žengti Doros ir Darnos keliu, nes: "Valstybės ženklai SAVIEMS TAUTIEČIAMS yra kaip kelrodė žvaigždė, kasdienio gyvenimo PAMATAS ir NUORODA!" Lydės Sėkmė!
Apginkime ir išlaisvinkime savąją VYTĮ -Baltąjį sidabrinį raitelį laisvam ir veržliam

 

Dydis: 100 x 200 cm;

Medžiaga: itin aukštos kokybės audinys;

Gamybos būdas: spausta šilkografijos būdu;

Tvirtinimas 2 viename: su kišene ir raišteliais (tinka kabinti ant koto ir tvirtinti prie stiebo karabinų);

img

Mūsų konsultantai

Fitneso Treneris

Arvidinas Naujokas

/arvidinas.naujokas

arvidinas.naujokas@gmail.com

Treneris

Justas Poliakus

fishas@inbox.lt

+37063038758

KulturizmoTreneris

Vitalijus Smackis

/sporto kodas

info@sportokodas.lt

+37067290621

Kulturizmo Treneris

Arvydas Mickus

/arvydas.mickus

progresgym@gmail.com

+37063814850

img

VISI KONSULTANTAI

2021 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS