> INFORMACIJA   > Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

Pristatymas Lietuvoje

 

 

Užsisakant prekes galėsite pasirinkti Jums patogiausią prekių atsiėmimo/pristatymo būdą:

Pristatymą į namus ar biurą;

Mūsų el. parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą.

 

Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant virš 80.00 €

 

Pristatymo būdas

Informacija Pristatymo kaina

Kurjeris

Venipak

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (8 - 18* val. darbo dienomis). Kurjeris iš anksto susisieks su Jumis ir sutarsite Jums tinkantį laiką bei vietą.

2,79 € Pristatymas nemokamas, jeigu užsakymo suma viršija 80 €

Kurjeris 

Venipak

Už prekes galėsite atsiskaityti grynaisiais. Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresuvisoje Lietuvoje(8 - 18* val. darbo dienomis). Kurjeris iš anksto susisieks su Jumis ir sutarsite Jums tinkantį laiką bei vietą. 4,79 €
Paštomatas Omniva  Pristatys siuntą į Jūsų pasirinktą paštomatą 1,50 €
Paštas

Paštu Europos sąjungos valstybėse*(pašto siuntos Europoje adresatą dažniausiai pasiekia per 5 - 7 darbo dienas nuo išsiuntimo datos).

*Siuntoms į užsienio valstybes taikomi papildomi įkainiai, kuriuos galite sužinoti AB "Lietuvos paštas"skaičiuoklėje.
** Visos siuntos registruojamos

Pristatymas nemokamas tik Europos valstybėse, jeigu užsakymo suma viršija 202.53 €
Atsiimkite prekes parduotuvėje Vilniaus g. 315B, Šiauliai -

Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu. Siuntos į Kuršių Neriją siunčiamos atskiru susitarimu.

 

Pristatymas Europoje

 

 

Orientacinės kainos siunčiant i kitas Europos šalis (siunčiant paštu, registruota siunta):

 

Šalys Pristatymo būdas Pristatymo kaina
Airija, Begija, Danija, UK, Ispanija, Italija, Lenkija, Olandija, Prancūzija, Suomija, Švedija, Vokietija Venipak kurjeris 15 €
Latvija, Estija (apmokėjimas bankiniu pavedimu)  Venipak kurjeris 5 €

 

Dėmesio! Esant didesnės vertės arba ypač mažoms/lengvoms siuntoms (pvz. vitaminai, amino rugštys, riebalų degintojai) suteiksime nuolaidą siuntimo mokesčiui arba apmokėsime visas siunto išlaidas. Kreipkitės ir pranešime tikslią siuntimo kainą į bet kurią šalį ir tinkamiausiu Jums pristatymo būdu.

 

Prekių grąžinimas

 

 

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei, pristačius jūsų prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

Prekę galite grąžinti šiais atvejais:

Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (pvz.: pažeista pakuotė ir kt.) arba gavote ne tą produktą, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Tinkamos kokybės prekės grąžinamos remiantis LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes ar Mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

Iškilo papildomų klausimų? Rašykite mums arba susisiekite telefonu +370 607 45 960(dirbame visą parą).

 

2021 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS