loading

Peak ZincMA 120 kaps.

Balsuoti gali tik prisijunge vartotojai!
Peak ZincMA 120 kaps.
Peak ZincMA 120 kaps.
img

PAKUOTĖ:

  • 15,50 €

15,50 €

Jau greitai :

  • Peak ZincMA
  • Maisto papildas
  •  

ZincMA - yra išskirtinis, patentuotas maisto papildas, sukurtas raumenų ištvermės ir jėgos didinimui, kuris taip pat gali padėti pagerinti audinių gijimo procesus. ZincMA formulė savo sudėtyje turi subalansuotomis proporcijomis cinko mono-L-metionino sulfatą, cinko L-aspartatą ir vitaminą B6 idealiai organizmo veiklai. Šis maisto papildas yra papildomai praturtintas magnio citratu ir oksidu. Ši išskirtinė formulė buvo pasiekta, naudojant specialų procesą, kurio metu buvo siekiama maksimizuoti mineralų absorbciją ir panaudojimą. Paskelbti tyrimai, atlikti vakarų Vašingtono universitete vadovaujant Dr. Lorrie Brill, parodė, kad ZincMA maisto papildas, vartojamas prieš miegą, gali ženkliai padidinti laisvojo testosterono ir augimo faktoriaus IGF-1 lygį, taip pat - padidinti raumenų jėgą sportininko organizme. BALCO laboratorijoje Burlingame Viktoro Conte vadovaujama mokslinių tyrimų komanda nustatė, kad tik ši  ZincMA forma yra išties veiksminga, visiškai natūrali ir saugi vartoti, kaip maisto papildas. Šio papildo savybės buvo patvirtintos klinikinių tyrimų metu, kuriuose buvo siekiama padidinti anabolinių hormonų gamybą ir pagerinti sportininkų raumenų jėgą.

ZincMA yra sinergiškai veikiantis maisto papildas, kuris sudarytas iš 3 veikliųjų medžiagų: cinko, magnio ir vitamino B6. Inovatyvus ir efektyvus ZincMA maisto papildas yra suformuluotas efektyviam ir tiksliniam cinko ir magnio panaudojimui. Kaip puikus mokslininkų darbo rezultatas, šios medžiagos yra iš karto absorbuojamos į kraujotaką. Natūrali anabolinė formulė gali padėti raumenims atsistatyti po fizinio krūvio ir suteikti jums gilų ir sveiką miegą.

Grynasis kiekis: 120 kaps.

 

Maistinė vertė  / porcija (1 kaps.)  RMV*  / porcija (3 kaps.)  RMV*
Vitaminas B6   3,5 mg  250 %  10,5 mg  750 %
Magnis  150 mg  40 %  450 mg  120 %
Cinkas  10 mg  100 %  30 mg  300 %

%RMV - referencinė maistinė vertė.

Sudedamosios dalys: Citrinų rūgšties magnio druskos, kapsulės apvalkalas (jautienos želatina, dažiosios medžiagos: titano dioksidas), magnio oksidas, riebalų rūgščių (daržovių) magnio druskos, cinko mono-L-metionino sulfatas, piridoksino hidrochloridas.

Vartojimas: Vartoti nuo 1 iki 3 kapsulių per dieną užsigeriant vandeniu, pageidautina 30 min. prieš miegą.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Peak Performance S.A. 2A rue de la Moselle, L-6757, Grevenmacher

Kilmės šalis: Liuksemburgas

img

Mūsų konsultantai

Fitneso Treneris

Arvidinas Naujokas

/arvidinas.naujokas

arvidinas.naujokas@gmail.com

Treneris

Justas Poliakus

fishas@inbox.lt

+37063038758

KulturizmoTreneris

Vitalijus Smackis

/sporto kodas

info@sportokodas.lt

+37067290621

Kulturizmo Treneris

Arvydas Mickus

/arvydas.mickus

progresgym@gmail.com

+37063814850

img

VISI KONSULTANTAI

2019 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS