loading

Universal Nutrition GH MAX 180 tab.

Balsuoti gali tik prisijunge vartotojai!
Universal Nutrition GH MAX 180 tab.
Universal Nutrition GH MAX 180 tab.
img

PAKUOTĖ:

  • 28,00 €

28,00 €

Jau greitai :

  • Universal Nutrition GH MAX
  • Maisto papildas
  •  

Universal GH Max - tai dviejų amino rūgščių ir jų tarpusavio sąveiką gerinančių natūralių priedų junginys. Tai natūrali ir visiškai saugi alternatyva hormonams sportuojantiesiems, bei pakaitinei hormonų terapijai vyresnio amžiaus žmonėms. Sudėtyje esantys argininas ir ornitinas – tai dvi sinergetinės amino rūgštys, kurios organizme skatina gamintis augimo hormoną, bei dalyvauja šlapalo pašalinimo cikle. Todėl jūs ne tik gausite teigiamą hormoninį foną, bet ir būsite apsaugoti detoksikuojamojo šio produkto poveikio. Naudojant GH Max mažėja riebalinė ir didėja raumeninė masė.  

Grynasis kiekis: 180 tab. (30 porcijų)

Maistinė vertė

6 tabletės

RMV*

L-arginino alfa ketoglutaratas

5000 mg

 

L-ornitino hidrochloridas

2500 mg

 

Beta-sitosterolis

100 mg

 

L-karnitinas

100 mg

 

Gama orizanolis

50 mg

 

Vitaminas C

100 mg

125%

Vitaminas B6

20 mg

1428%

*RMV – referencinė maistinė vertė.

Sudedamosios dalys: L-arginino alfa ketoglutaratas, L-ornitino hidrochloridas, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), beta-sitosterolis, L-karnitino fumaratas, ryžių sėlenų ekstraktas (gama orizanolis), piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), lipnumą reguliuojanti medžiaga dikalcio fosfatas, išrūgos (pienas), stearino rūgštis, magnio stearatas, soja (iš beta-sitosterolio), farmacinė glazūra (glajinė medžiaga šelakas ir etiloacetatas). 

Vartojimas: sportuojantiems rekomenduojama išgerti 6 tabletes per dieną į tuščią skrandį: 4 tabletes prieš treniruotę ir 2 tabletes prieš miegą. Ne treniruočių dienomis išgerti po 2 tabletes 3 kartus per dieną: ryte, prieš pietus ir prieš miegą. Imunitetui stiprinti išgerti 4 tabletes per dieną – 2 ryte tik atsikėlus ir 2 prieš miegą. Pakaitinei hormonų terapijai pakeisti (vyrams virš 40 metų) išgerti 6 tabletes per dieną: 2 prieš pusryčius, 2 prieš pietus ir 2 prieš vakarienę. 3 dienas gerti – 1 negerti. Kurso trukmė 6 mėnesiai, po to daryti 2 mėnesių pertrauką ir vėl pakartoti kursą. Esant potencijos sutrikimams išgerti 3 tabletes 3 val. iki miego.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Universal,  3 Terminal Rd.  New Brunswick, NJ. 0890

Kilmės šalis: JAV

img

Mūsų konsultantai

Fitneso Treneris

Arvidinas Naujokas

/arvidinas.naujokas

arvidinas.naujokas@gmail.com

Treneris

Justas Poliakus

fishas@inbox.lt

+37063038758

KulturizmoTreneris

Vitalijus Smackis

/sporto kodas

info@sportokodas.lt

+37067290621

Kulturizmo Treneris

Arvydas Mickus

/arvydas.mickus

progresgym@gmail.com

+37063814850

img

VISI KONSULTANTAI

2019 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS