loading

PharmaFreak Ripped Freak 60 kaps.

Balsuoti gali tik prisijunge vartotojai!
PharmaFreak Ripped Freak 60 kaps.
PharmaFreak Ripped Freak 60 kaps.
img

PAKUOTĖ:

  • 26,00 €

26,00 €

Jau greitai :

PharmaFreak Ripped Freak

Maisto papildas


Ripped Freak tai pirmas ir vienintelis hibridinis riebalų degintojas pasaulyje! Hibridinė riebalų deginimo formulė, buvo sukurta žinomiausių mokslininkų pagalba, kurie pasistengė pagaminti visiškai naują dar niekur nematytą efektyvų riebalų deginimo produktą. Terminas hibridinis apibrėžiamas kaip junginys gautas iš gamtos, kuris buvo ekologiškai pakeistas ar susintetintas, kad suteiktų dar galingesnį poveikį! Ripped Freak formulė apjungia ir pagrindinį riebalų deginimo ingredientą methyl galato esterį, kuris yra nauojdamas farmacijos pramonėje, kad suteiktų aukštos kokybės biologinį prieinamumą ir pratestų jo veikimą Jūsų organizme.
 
 Grynasis kiekis: 60 kaps. (60porcijų)

Maistinė vertė porcijoje:
Vitaminas B6: 0,70 mg
Vitaminas C 40 mg
Vitaminas D: 2,5 ug
Kofeinas bevandenis 350 mg
Žaliosios arbatos ekstraktas (Camelia Senesis): 100 mg
Kurių katechinų: 70 mg
Iš jų EGCG: 45 mg
Juodieji pipirai (Capsicum annuum): 100 mg
Karčiųjų apelsinų žievelės (Citrus aurantium): 30 mg
Alyvuogių lapų (Olea Europaea): 30 mg

Sudedamosios dalys:
Kofeinas bevandenis, žaliosios arbatos ekstraktas (Camelia Senesis) Juodieji pipirai (Capsicum annuum), vitaminas C (askorbo rūgštis), karčiųjų apelsinų žievelės (Citrus aurantium), Alyvuogių lapų (Olea Europaea), Vitaminas B6 (piridoksino HCl), vitamino D (cholekalciferolis), apsaugančius nuo sukepimo (magnio stearatas), sandarinimo agentu (želatina)

Vartojimas: išgerkite vieną kapsulę iš ryto esant tuščiam skrandžio turiniui, užgeriant 250ml vandens. Pagal poreikį galimas antros kapsulės vartojimas ankstyva popietę esant tuščiam skrandžio turiniui 30min prieš valgį. Treniruočių dienomis vartokite vieną kapsulę 30-60min prieš treniruotę. Neviršyti 2 kapsulių per dieną!

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Įdėta kofeino (350 mg. porcijoje). Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: PharmaFreak Sciences Inc. 1801-1 Yonge St, Toronto, ON, M5E 1W7

Kilmės šalis: Kanada

img

Mūsų konsultantai

Fitneso Treneris

Arvidinas Naujokas

/arvidinas.naujokas

arvidinas.naujokas@gmail.com

Treneris

Justas Poliakus

fishas@inbox.lt

+37063038758

KulturizmoTreneris

Vitalijus Smackis

/sporto kodas

info@sportokodas.lt

+37067290621

Kulturizmo Treneris

Arvydas Mickus

/arvydas.mickus

progresgym@gmail.com

+37063814850

img

VISI KONSULTANTAI

2019 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS