loading

Mutant Amino 300 tab.

Balsuoti gali tik prisijunge vartotojai!
Mutant Amino 300 tab.
Mutant Amino 300 tab.
img

PAKUOTĖ:

  • kaina 15,00 €18,00 €

15,00 €

18,00 € (sutaupote 3,00 €)

Jau greitai :

Mutant Amino

Maisto papildas

 

Mutant Amino yra aukštos kokybės koncentruotas esminių ir neesminių amino rūgščių junginys, skirtas tikrų mutantų raumenų auginimui ir atstatymui. Mutant žino, kad amino rūgštys tai raumenų statybiniai blokai ir yra labai svarbios sukurti ir palaikyti teigiamą azoto balansą, kuris yra kritinis elementas raumenų augime.


Mutant amino rūgštys yra pagaminos iš aukštos kokybės hidrolizuotų baltymų išrūgų izoliato, laisvos formos ir šakotosios grandinės aminorūgščių mišinio. Kiekviena porcija suteikia daugiau kaip 2000mg kokybiškų amino rūgščių, kurios efektyviai padeda atstatyti raumenis po fizinio krūvio. Kadangi amino rūgštys yra labai svarbios siekiant užkirsti kelią raumenų degradacijai ir suirimui, Mutant laboratorija sukūrė Mutant Amino pagreitinto veikimo principu, šios amino rūgštys pasisavinimos ir įsisavinamos žymiai greičiau ir geriau nei kitos amino rūgštys esančios rinkoje.2000 mg aukštos kokybės amino rūgščių vienoje porcijojeGrynasis kiekis: 300 tablečių (porcija 2 tabletės)
Maistinė vertė porcijoje:
Energinė vertė: 8 kcal
Riebalai: 0 g
Angliavandeniai: 0 g
Amino rūgštys: 2 g
Laisva forma Di Tri & Oligo peptidų amino rūgštys iš hidrolizuoti išrūgų baltymų izoliato, BCAA (L-Leucinas, L-Valinas, L-Izoleucinas), L-argininas, L-glicinas, L-ornitino

Sudedamosios dalys:
Mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, silicio dioksidas, sojų aliejus ir milteliai, farmacijos danga (hidroksipropilmetilceliuliozė, talkas, vidutinės grandinės trigliceridai, riboflavinas, titano dioksidas, inulinas)

Vartojimas: Vartoti 1 porciją (2 tabletės) prieš ir po treniruotės. Papildomai galima vartoti prieš valgį.

 

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

 

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: PVL Mutant Supplements 101-1551 Broadway Street Port Coquitlam, BC, V3C 6N9

Kilmės šalis: Kanada

 

img

Mūsų konsultantai

Fitneso Treneris

Arvidinas Naujokas

/arvidinas.naujokas

arvidinas.naujokas@gmail.com

Treneris

Justas Poliakus

fishas@inbox.lt

+37063038758

KulturizmoTreneris

Vitalijus Smackis

/sporto kodas

info@sportokodas.lt

+37067290621

Kulturizmo Treneris

Arvydas Mickus

/arvydas.mickus

progresgym@gmail.com

+37063814850

img

VISI KONSULTANTAI

2019 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS