loading

Ultimate Nutrition Tribulus Bulgarian 90 kaps.

Balsuoti gali tik prisijunge vartotojai!
Ultimate Nutrition Tribulus Bulgarian 90 kaps.
Ultimate Nutrition Tribulus Bulgarian 90 kaps.
img

Šiuo metu laikinai nėra prekės, galite parašyti mums ir pranešime kai turėsime

Ultimate Nutrition Tribulus Bulgarian

Maisto papildas


Bulgarian Tribulus yra augalinės kilmės testosterono lygio didinimo papildas. Tribulus terrestris – tai augalas, augantis daugelyje tropikų ir vidutinių platumų arealuose. Daugelis skirtingų kultūrų šį augalą naudojo kaip gydomąją priemonę seksualinei impotencijai, edemai, širdies ir kraujagyslių ligoms, inkstų problemoms gydyti. Taip pat yra žinoma, kad kai kuriose augimvietėse surinktas Tribulus turi stiprų anabolinį poveikį. Būtent Bulgarijoje augantis Tribulus terrestris kaupia daugiausia protodioscino, kuris, kaip rodo naujausi mokslo tyrimai, atsakingas už natūralaus testosterono išsiskyrimo žmogaus organizme skatinimą. Vartojant Tribulus, pakyla natūralaus testosterono lygis organizme, o tai iškarto teigiamai atsiliepia jėgos ir ištvermės padidėjimu, o taip pat sportininko regeneracijai ir libido. Bulgarian Tribulus nėra hormonas ar anabolinis steroidas. Jo vartojimas tik pakelia natūralų, savo paties, testosterono lygį. Tribulus produktas nesukelia jokių pašalinių poveikių, todėl jis yra visiškai nekenksmingas organizmui. Kaip rodo praktika, efektyviausiai veikia Tribulus produktai, turintys 40-45% steroidinių saponinų. Ultimate Nutrition patentuotas Bulgarian Tribulus savo sudėtyje turi daugiau nei 45% natūraliai randamų steroidinių saponinų. Atitinka Bulgarijos valstybės standartą № o­n 0273062-81.

Grynasis kiekis: 90 kapsulių

Maistinė ir energinė vertė: RMV (2 kapsulės)
Tribulus Terresteris 1500 mg **
** RMV nenustatyta
 RMV referencinė maistinė vertė

Vartojimas: 1-2 kapsulės per dieną.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Ultimate Nutrition, Inc, P.O. Box 643, Farmington, CT,06034

Kilmės šalis: JAV

img

Mūsų konsultantai

Fitneso Treneris

Arvidinas Naujokas

/arvidinas.naujokas

arvidinas.naujokas@gmail.com

Treneris

Justas Poliakus

fishas@inbox.lt

+37063038758

KulturizmoTreneris

Vitalijus Smackis

/sporto kodas

info@sportokodas.lt

+37067290621

Kulturizmo Treneris

Arvydas Mickus

/arvydas.mickus

progresgym@gmail.com

+37063814850

img

VISI KONSULTANTAI

2019 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS