> PAPILDAI   > Sąnariams
loading

Prozis Marine Collagen + Magnesium 150 g.

Balsuoti gali tik prisijunge vartotojai!
Prozis Marine Collagen + Magnesium 150 g.
Prozis Marine Collagen + Magnesium 150 g.
img

PAKUOTĖ:

  • kaina 15,00 €

15,00 €

Jau greitai :

Prozis Marine Collagen + Magnesium - tai vienas iš svarbiausių organizmo baltymų. Kolageno gausu odoje bei visame judėjimo aparate (kauluose, kremzlėse, sausgyslėse, raiščiuose, raumenyse), taip pat - dantyse ir dantenose, akies ragenoje, kraujagyslėse, vidaus organuose bei audiniuose. Vaikų ir jaunų žmonių organizme kolageno skaidulos nuolat atsinaujina, tačiau laikui bėgant, kolageno sintezė silpsta. Kolageno elastingumą mažina laisvieji radikalai, jo sintezę lėtina ir su amžiumi atsirandantys hormoniniai pokyčiai (menopauzės metu oda netenka elastingumo ir tamprumo kelis kartus greičiau) bei neigiami išorės veiksniai (rūkymas, ultravioletiniai saulės spinduliai, užteršta aplinka). Palaipsniui nykstant kolageno sugebėjimui sugerti ir išlaikyti vandenį, oda praranda drėgmę, elastingumą, suglemba, atrofuojasi prakaito ir riebalinės liaukos, mažėja ir sąnarių lankstumas ir paslankumas.

 

Šis maisto papildas gali padėti stiprinti sąnarius, palengvinti arba pašalinti skausmą, stiprinti kremzles ir gerinti sutepimą. Be viso to, papildas gali turėti įtakos medžiagų apykaitos gerinimui, odos elastingumui ir drėgmės palaikymui.

 

Žuvų kolageno peptidai gaunami iš jūrinių žuvų baltymo, žuvies odos ir kaulų.

Magnis vartojamas kartu su kolagenu padeda mažinti nuovargį, palaikyti energijos kiekį ir palaikyti normalią psichologinę funkciją.

Vitaminas C vartojamas kartu su kolagenu, gerina pastarojo įsisavinimą ir sintezę organzime.

 

Maistinė vertė

Porcija (12 g.)

%RMV

Hidrolizuotas kolagenas 10000 mg. **
Vitaminas C 84 mg. 105%
Magnis 180 mg. 48%

 

Sudedamosios dalys: hidrolizuotas jūrinis kolagenas, maltodekstrinas, magnio oksidas, trikalcio fosfatas, L-Askorbo rūgštis, tirštiklis.

Vartojimas: 1 porcija per dieną - 1,5 kaušelio kolageno miltelių sumaišyti su 200 ml. vandens.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Gali būti pieno, kiaušinių, gliuteno ir sojos pėdsakų.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Prozis

Kilmės šalis: Portugalija

 

img

Mūsų konsultantai

Fitneso Treneris

Arvidinas Naujokas

/arvidinas.naujokas

arvidinas.naujokas@gmail.com

Treneris

Justas Poliakus

fishas@inbox.lt

+37063038758

KulturizmoTreneris

Vitalijus Smackis

/sporto kodas

info@sportokodas.lt

+37067290621

Kulturizmo Treneris

Arvydas Mickus

/arvydas.mickus

progresgym@gmail.com

+37063814850

img

VISI KONSULTANTAI

2019 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS