loading

FA ZMA 90 kaps.

Balsuoti gali tik prisijunge vartotojai!
FA ZMA 90 kaps.
FA ZMA 90 kaps.
img

PAKUOTĖ:

  • 18,83 €

18,83 €

Jau greitai :

ZMA ® yra išskirtinis, patentuotas maisto papildas, sukurtas raumenų ištvermės ir jėgos didinimui, kuris taip pat gali padėti pagerinti audinių gijimo procesus. Naujoji FA Nutrition maisto papildo ZMA ® formulė savo sudėtyje turi subalansuotomis proporcijomis cinko mono-L-metionino sulfatą (L-OptiZinc ®), užpatentuotą SNAC bendrovės, cinko L-aspartatą ir vitaminą B6 idealiai organizmo veiklai. Šis maisto papildas yra papildomai praturtintas magnio citratu ir oksidu. Ši išskirtinė formulė buvo pasiekta, naudojant specialų procesą, kurio metu buvo siekiama maksimizuoti mineralų absorbciją ir panaudojimą. Paskelbti tyrimai, atlikti vakarų Vašingtono universitete vadovaujant Dr. Lorrie Brill, parodė, kad ZMA ® maisto papildas, vartojamas prieš miegą, gali ženkliai padidinti laisvojo testosterono ir augimo faktoriaus IGF-1 lygį, taip pat - padidinti raumenų jėgą sportininko organizme. BALCO laboratorijoje Burlingame Viktoro Conte vadovaujama mokslinių tyrimų komanda nustatė, kad tik ši  ZMA ® forma yra išties veiksminga, visiškai natūrali ir saugi vartoti, kaip maisto papildas. Šio papildo savybės buvo patvirtintos klinikinių tyrimų metu, kuriuose buvo siekiama padidinti anabolinių hormonų gamybą ir pagerinti sportininkų raumenų jėgą.

ZMA ® yra sinergiškai veikiantis maisto papildas, kuris sudarytas iš 3 veikliųjų medžiagų: cinko, magnio ir vitamino B6. Inovatyvus ir efektyvus ZMA ® maisto papildas yra suformuluotas efektyviam ir tiksliniam cinko ir magnio panaudojimui. Kaip puikus mokslininkų darbo rezultatas, šios medžiagos yra iš karto absorbuojamos į kraujotaką. Natūrali anabolinė formulė gali padėti raumenims atsistatyti po fizinio krūvio ir suteikti jums gilų ir sveiką miegą


Pakuotė: 90 kaps. (30 porcijų)

Sudėtis:

Maistingumas 1 porcijojeVyrams
3kaps.
Moterims
2kaps.
Magnis225 mg (60%)*150 mg (40%)*
Cinkas15 mg (150%)*10 mg (100%)*
Vitaminas B65,1 mg (364%)*3,4 mg (243%)*


Rekomenduojama vartoti: 3 kapsulės per dieną vyrams,  2 kapsulės per dieną moterims, pageidautina nevalgius, 30-60min. prieš miegą.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

img

Mūsų konsultantai

Fitneso Treneris

Arvidinas Naujokas

/arvidinas.naujokas

arvidinas.naujokas@gmail.com

Treneris

Justas Poliakus

fishas@inbox.lt

+37063038758

KulturizmoTreneris

Vitalijus Smackis

/sporto kodas

info@sportokodas.lt

+37067290621

Kulturizmo Treneris

Arvydas Mickus

/arvydas.mickus

progresgym@gmail.com

+37063814850

img

VISI KONSULTANTAI

2019 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS