> PAPILDAI   > Kreatinai
loading

FA Crea Core 350 g.

Balsuoti gali tik prisijunge vartotojai!
FA Crea Core 350 g.
FA Crea Core 350 g.
img

PAKUOTĖ:

  • 26,07 €

26,07 €

Jau greitai :

Puiki naujiena iš FA - creatinas su vaistine ožrage ir karnozinu.
*Maksimalus produkto efektyvumas ir optimali sudedamoji formulė.
* Pažangios formos kreatinas su CarnoSyn ®(karnozinu) ir vaistinės ožragės ekstraktu.
* Didėjantis treniruotės našumas ir raumeninio audinio augimas.
.
Maisto papildas CreaCore® - iš pažangiausių formų kreatino, įskaitant kreatino hidrochloridą, papildytas karnozinu (HCL), su patentuota Beta alanino formule, kurie sumažina pieno rūgšties kaupimąsi raumenyse per ilgas sportines treniruotes. Creatino papildymas ožrage leidžia kilstelėti testosterono lygį, kuris turi nemenką įtaką treniruotės kokybei bei kokybiškai raumenų masei.

Maisto papildo FA CreaCore® pagrindinės sudedamosios dalys:

Kreatino hidrochloridas (HCI). Šiandien tai pažangiausia kreatino forma, moksliškai įrodyta, atlikus atitinkamus tyrimus. Dėka hidrochloridui, mokslininkams pavyko sukurti kreatino molekulę, kuri yra tirpi vandenyje ir atspari bet kokiai aplinkai: rūgščiai, neutraliai ar šarminei. Dėl to šis kreatinas puikiai įveikia organizmo virškinamojo trakto sudaromus galimus pasisavinimo barjerus. Kreatinas HCl nesukelia pilvo pūtimo, kaip kreatino monohidratas ir nereikalauja pakrovimo etapo.

Di-kreatino malatas –jame jungiama 1 molekulė kreatino su 2 obuolių rūgšties molekulėmis. Di-kreatino malatas yra labiau tirpus nei kreatino monohidratas ir yra daugiau "energingas". Ką tai reiškia? Dvi obuolių rūgšties molekulės di-kreatino malate yra Krebso energetiniai substratai. Krebso cikle iš karborūgščių transformacijų yra pagaminama papildomi adenozintrifosfato (ATP) kiekiai , gaunamas pagrindinis energijos šaltinis dirbantiems raumenims.

Kreatino alfa-ketogluteratas (AKG) yra papildomas energijos šaltinis, kaip ir obuolių rūgštis. Dėka puikaus tirpumo, jis greitai pasiekia raumenis. Be to, kreatino alfa-ketogluteratas turi panašų atsparumą rūgštinei aplinkai, kaip ir kreatino HCL, išvengiant kreatino neutralizavimo. Ši medžiaga taip pat nereikalauja pakrovimo etapo.

Vaistinė ožragė(fenugreek). Šio augalo ekstraktas į maisto papildą pridėtas, norint padidinti anabolinę kūno būseną. Steroidiniai saponinai iš ožragės yra anabolinių hormonų sintezės pirmtakai ir gali padidinti azoto išsaugojimą, dėl ko padidėja raumenų baltymų sintezė. Vartojant šį papildą mums svarbus vaistinės ožragės poveikis, tai - vienas iš ekstrakto junginių: 4-hidroksiizoleucinas. Šis junginys yra panašus į insuliną: jis sumažina cukraus kiekį kraujyje. Ožragės dėka amino rūgštys ir kreatinas yra tiesiog „išstumiami“ į raumenis. Be abejonės svarbus ir preišuždegiminis vaistinės ožragės poveikis.

Beta Alaninas. Patentuota beta-alanino forma- Beta Alanine CarnoSyn®. Beta alaninas yra natūraliai organizmo gaminama aminorūgštis, kuris yra karnosino sudedamoji dalis, junginio, kuris lemia pieno rūgšties pašalinimą iš raumenų po intensyvios sporto treniruotės.

Pakuotė: 350 g. (50 porcijų)

Sudėtis 1 porcijoje (7g):
Kreatino hidrochloridas - 3000 mg
Dikreatino malatas - 1500 mg
Kreatino alfa-ketogluteratas - 500 mg
Beta Alaninas - 1000 mg
Vaistinė ožragė (Fenugreek) - 200 mg

Vartojimas: 1 samtelis produkto (7g) išmaišyti 150-200ml vandenyje. Išgerkite prieš treniruotę. Vartoti vieną porciją per dieną.

Įspėjimai: Laikyti sausoje vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

img

Mūsų konsultantai

Fitneso Treneris

Arvidinas Naujokas

/arvidinas.naujokas

arvidinas.naujokas@gmail.com

Treneris

Justas Poliakus

fishas@inbox.lt

+37063038758

KulturizmoTreneris

Vitalijus Smackis

/sporto kodas

info@sportokodas.lt

+37067290621

Kulturizmo Treneris

Arvydas Mickus

/arvydas.mickus

progresgym@gmail.com

+37063814850

img

VISI KONSULTANTAI

2019 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS