> PAPILDAI   > BCAA
loading

Universal Nutrition Atomic 7 393 g.

Balsuoti gali tik prisijunge vartotojai!
Universal Nutrition Atomic 7 393 g.
Universal Nutrition Atomic 7 393 g.
img

PAKUOTĖ:

  • 29,00 €

29,00 €

Jau greitai :

Universal Nutrition Atomic 7

Maisto papildas

 

Universal Atomic 7 - tai ne tik BCAA amino rūgščių kompleksas 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas), bet ir svarbių rezultatą gerinančių ingredientų, tokių kaip citrulino malatas, L-glutaminas ir L-taurinas. Šie darbingumą gerinantys ingredientai kartu su BCAA amino rūgštimis ne tik pagerina jūsų rezultatus, bet ir padeda greičiau atsigauti po fizinio krūvio.  Atomic 7 mažina nuovargį, pagerina raumenų baltymų sintezę, didina ląstelių tūrį, pagerina imuninės sistemos funkciją, tausoja kepenyse ir raumenyse esantį glikogeną, mažina raumenų irimą ir netgi aprūpina jūsų organizmą energija, ilgai trunkančio fizinio krūvio metu. 

Grynasis kiekis: 393 g. (32 porcijos)

Maistinė ir energinė vertė:             1 kaušelyje
Vitamino B6 10 mg (714% RMV)
L-leucino 4 g
L-izoleucino 2 g
L-valino 2 g
L-glutamino 2 g
Citrulino malato 1 g
L-taurino 500 mg
RMV - referencinė maistinė vertė
Pastaba: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.

 
Sudedamosios dalys: Vyšnių sk.: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-glutaminas, citrulino malatas, L-taurinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, dažiklis E129 alura raudonasis AC (dažiklis E129 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį), piridoksino hidrochloridas, dažiklis briliantinis mėlynasis FCF.
 
Citrinų sk.: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-glutaminas, citrulino malatas, L-taurinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, piridoksino hidrochloridas, dažikliai: E102 tartrazinas (dažiklis E102 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį) ir briliantinis mėlynasis FCF.
 
VARTOJIMAS: 1 kaušelį (vyšnių sk. 12,9 g, citrinų sk. 13,1 g) maišyti su 250 ml - 350 ml vandens ar kito jums mėgstamo gėrimo.  Geriausia vartoti prieš ir po treniruotės.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Universal,  3 Terminal Rd.  New Brunswick, NJ. 0890

Kilmės šalis: JAV

img

Mūsų konsultantai

Fitneso Treneris

Arvidinas Naujokas

/arvidinas.naujokas

arvidinas.naujokas@gmail.com

Treneris

Justas Poliakus

fishas@inbox.lt

+37063038758

KulturizmoTreneris

Vitalijus Smackis

/sporto kodas

info@sportokodas.lt

+37067290621

Kulturizmo Treneris

Arvydas Mickus

/arvydas.mickus

progresgym@gmail.com

+37063814850

img

VISI KONSULTANTAI

2019 © Visos teisės saugomos. www.adiada.lt.Sprendimas: www.webmod.lt

SEKITE MUS